Збір врожаю

  • Збирання зернових проводиться власною технікою підприємства «ГАЛЕКС-АГРО».
  • В автопарку підприємства 5 сучасних комбайнів John Deer і 1 комбайн Klaas .
  • З полів прибрана продукція доставляється власним транспортом на центральний склад у с.Стриева.

Обробка

На центральному складі проводиться очищення та сушіння зернових на німецькому комплексі RIELA. Зерно доводиться до кондиції відповідно до вимог ДСТУ і закладається на зберігання.

Зберігання

Продукція заберегается як в силосних спорудах, так і складах. На території центрального складу споруджено 7 силосних споруд об’ємом 11 м / куб. Також, є експортний склад на якому проводиться додаткове очищення зернових на обладнанні Pektus.

Після закінчення прибирання, зразки продукції відправляються до органів Держ.Стандарт.Метрологіі, для отримання протоколів безпеки сировини, а також в ТОВ «Органік стандарт» для підтвердження відповідності зі Стандартом Міжнародних Акредитований Органів Сертифікації з органічного виробництва і переробки согласно регламенту Европейського Союзу.

Переробка гречки, пшениці спельта, вівса, сої – органічних зернових  – відбувається на також сертифікованих «Органік стандарт» підрядних організаціях: ПСП «Анастасія», ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Укролія», ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД»

Експорт

Компанія ПП «ГАЛЕКС-АГРО» орієнтована на експорт зернових, та експортує свою продукцію в країни ЄС – Німеччину, Швейцарію, Італію, Польщу, Голландію, а також Ізраїль. Решту зернових фірма використовує для годівлі великого рогатого скота та свиней на власних фермах.

Перевезення органічних зернових здійснюється виключно в біг-бегах. Кожний біг-бег розміщується на гумовому килимку для того, щоб забезпечити збереження вантажу в ході транспортування.