Збір врожаю

  • Збирання зернових проводиться власною технікою підприємства «ГАЛЕКС-АГРО».
  • В автопарку підприємства 5 сучасних комбайнів John Deer і 1 комбайн Klaas .
  • З полів зібрана продукція доставляється власним транспортом на центральний склад у с.Стриева.

Обробка

На центральному складі проводиться очищення та сушіння зернових на німецькому комплексі RIELA. Зерно доводиться до кондиції відповідно до вимог ДСТУ і закладається на зберігання.

Зберігання

Продукція зберігається як в силосних спорудах, так і складах. На території центрального складу споруджено 7 силосних споруд об’ємом 15000 м3. Також, є експортний склад на якому проводиться додаткове очищення зернових на обладнанні Petkus.

Після збору врожаю, зразки продукції відправляються до органів Держстандартметрології, для отримання протоколів безпеки сировини.

Під час жнив ТОВ «Органік стандарт»  здійснює відбір зразків з кожної машини, які приїздить з поля, а також з кожної заповненої силосної споруди для здійснення аналізів, що підтверджують органічне походження продукції відповідно до регламенту Європейського Союзу.

Переробка гречки, спельти, вівса, кукурудзи, сої відбувається на підрядних компаніях, сертифікованих «Органік стандарт»: ПСП «Анастасія», ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Укролія», ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД».

Експорт

Компанія ПП «ГАЛЕКС-АГРО» орієнтована на експорт зернових, та експортує свою продукцію в країни ЄС – Німеччину, Швейцарію, Італію, Польщу, Голландію, а також Ізраїль. Решту зернових підприємство використовує для годівлі великої рогатої худоби та свиней на власних фермах.

Транспортування органічних зернових здійснюється виключно в біг-бегах. Кожний біг-бег розміщується на гумовому килимку для того, щоб забезпечити збереження вантажу в ході транспортування.