Поєднання інновацій і традицій – ефективна промоція України
Саме поєднання інноваційних підходів та технологій виробництва з традиціями сприяє утвердженню України на світовому органічному ринку, адже є нагальна потреба змінити ставлення до України як до сировинної зони, та створити імідж країни-виробника якісної сучасної продукції.
Українські традиції - це, наприклад, мальовничий день вишиванки на БіоФах, що привертає загальну увагу і вже починає наслідуватись іншими країнами.
А інновації – це високоякісна перероблена продукція, яка, зокрема, представлена в Інноваційному павільйоні БіоФах(Novelty Stall) серед 750 новинок.
Цього року в національному павільйоні України на БіоФах 20 компаній-експонентів, понад 50 найменувань продукції, серед яких велика частина переробленої продукції: олії, томатна паста, чаї, крупи тощо, понад тисяча зустрічей з потенційними покупцями.
Загалом у виставці цього року взяли участь 3218 експонентів з 93 країн світу. В рамках БіоФах відбулось 150 окремих подій, серед яких і форум «Україна відкрита для органічного виробництва». Український форум зібрав 90 учасників з 15 країн таких як Україна, Швейцарія, Італія, США, Канада, Аргентина, Нідерланди, Туреччина, Німеччина, Австрія, Литва, Чехія, Польща, Великої Британії та Росія.
Розширилась також «географія» зустрічей офіційної делегації, що була цього року представлена на рівні Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції О.Трофімцевої, проведені зустрічі з європейськими партнерами, включаючи ФРН, Польщу, Швейцарію, Бельгію та Нідерланди. Національний павільйон України відвідав Міністр Німеччини з питань продовольства та сільського господарства Крістіан Шмідт.
Продовжуємо підбивати підсумки цьогорічної виставки та вже готуємось до БіоФах 2019 - 13-16.02.2019!
Національний павільйон країни організовує консорціум трьох ключових учасників органічного ринку України: консультаційний орган з органічного виробництва «КьюС», орган сертифікації «ОрганікСтандарт» та екологічна організація Інформаційний центр «Зеленедосьє».
Починаючи з 2014 року Національний павільйон України підтримується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (www.ukraine.fibl.org), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) (www.fibl.org).
Останні два роки павільйон також підтримується Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL) через німецько-український проект співробітництва «Консультування України в питаннях аграрної торгівлі – в рамках Повноїта Всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю (ПВУВТ) між ЄС та Україною», що впроваджується AFC/IAK (www.afci.de/www.iakleipzig.de).
З 2017 року павільйон також підтримує Western NIS Enterprise Fund(WNISEF), заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID, www.wnisef.org).
В 2018 році підтримку павільйону надають Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО, www.fao.org), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР,www.ebrd.com) та Європейський Союз в рамках Ініціативи «EU4Business» (www.eu4business.eu/uk/ukraine).
Національний павільйон України підтримується також компаніями-експонентами та організовується за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.