news-23-6 червня у Києві в Національному комплексі «Експо-центр України» відбулася XXVII Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2015», на якій протягом чотирьох днів презентували найкращі здобутки агропромислового комплексу України.

Щороку захід, без перебільшення, стає сільськогосподарською подією року не лише в державі, а й усій Східній Європі. А ось і підтвердження: на цьогорічному ярмарку представлено виробничий та інвестиційний потенціал виробників із 160 країн світу. Більшу частину площі традиційно «відвоювала» техніка, яка стає тим майданчиком, де надовго затримуються відвідувачі. Експонатів – на десятки мільйонів доларів. Трактори, комбайни, навантажувачі, обприскувачі, сівалки та плуги, роботи для ферм і пакування – прицінитися було до чого й фермерам, і керівникам агрохолдингів. Більшості доводиться лише констатувати: технічне переозброєння провідної галузі можна здійснити в короткі терміни. От лише такі висновки без фінансових ресурсів залишаються тільки в планах вітчизняних виробників. І треба було б напередодні жнив у більшості господарств підсилити парк комбайнів, так ціна на техніку просто зашкалює.

Європейський Союз налаштований на плідну співпрацю з Україною щодо розвитку аграрного бізнесу та розширення експортного потенціалу. Про це заявив Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський під час Міжнародного форуму «Ukrainian Agri & Food Forum». Він додав, що продукція українських виробників є затребуваною не лише в Європі, але й на світових ринках. На його думку, для реалізації потенціалу аграрії повинні розвивати переробку та постійно поліпшувати якість продукції. Детальніше

В рамках «Агро 2015» проводилася Міжнародна спеціалізована виставка тваринництва та ветеринарної медицини «ANІMAL` EX-2015» на якій ПП «ГАЛЕКС-АГРО» представило нетелів швейцарської породи Симентал.[прим.автора: З вересня 2014р. епідприємству присвоєно статус племінного репродуктора з розведення ВРХ Симентальської породи (Наказ Міністерства АПК №334/197].

Сьогодні одним із динамічно розвиваючих напрямків в Україні і світі є ринок органічної продукції. З екологічно чистою, безпечною та сертифікованою продукцією відвідувачі виставки «Агро-2015» могли ознайомитися відвідавши органічний ряд українських виробників представлених в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «ORGANIC-2015». Завітавши сюди, кожен міг знайти для себе органічний товар до смаку – ковбаси, морозиво, олія, закуски і т.д.

Традиційно на виставці вже в друге була представлена широка лінійка органічної молочної продукції ТОВ «Органік Мілк» . Гості нашого стенду могли скуштувати молоко, сметану, кефір, йогурт не жирний, тверді та м’які сири, а також приємною новинкою стали смачні солодкі йогурти, які найближчим часом Ви зможете знайти в магазинах вашого міста.

Популярним був також і органічний мед ПП «ГАЛЕКС-АГРО», який вже справив враження на відвідувачів міжнародної органічної виставки Біофах-2015, Нюрнберг (Німечинна).

На Виставці також розмістилися представники провідних аграрних компаній України й світу, а саме: Австрії, Бельгії, Канади, Китаю, Республіки Корея, Німеччини, Польщі, Бельгії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Чехії, Франції.