На найбільшій міжнародній виставці органічних продуктів БіоФах-2017 в Нюрнберзі (Німеччина), яка відбулася 15-18 лютого 2017 року, всі охочі мали унікальну можливість більш детально ознайомитися з органічним сектором України, який стрімко розвивається, та відкрити для себе нові бізнес-можливості.
Вчетверте, після успішної присутності на БіоФах 2014-2016 рр., де Павільйони України викликали великий інтерес серед відвідувачів, у зв’язку з потенційною здатністю України задовольнити значну частину зростаючого попиту на органічні продукти у світі, Україна організувала власний Павільйон на БіоФах-2017 (Зал 5, місце 5-255).

Національний павільйон України об’єднав людей, які зацікавлені в розвитку органічного сектору в Україні та просуванні органічної продукції на міжнародних ринках.

П’ятнадцять компаній представили Україну на БіоФах-2017, які запропонували широкий асортимент органічної продукції – зернові, олійні і бобові культури, крупи і пластівці, дикі і культурні ягоди, олію з насіння і насіння. Такий асортимент продукції створює чудові передумови для майбутнього зростання органічного виробництва в Україні.

ПП «ГАЛЕКС-АГРО» також приймало участь у міжнародній виставці БіоФах-2017.

Компанією було представлено такі зернові культури, як: пшениця полба (спельта), озима пшениця, ячмінь, гречка, просо, соя, овес, які вже добре відомі та затребувані на європейському ринку.

Міжнародна виставка органічної продукції БіоФах - є важливим заходом як для відомих світових компаній, так і для тих, які тільки виходять на світовий ринок органічної продукції.

Більше інформації див. на сайті https://www.biofach.com.ua/