Український павільйон вже вдруге привернув увагу багатьох відвідувачів найбільшої в світі виставки органічної продукції, адже органічний сектор динамічно розвивається в Україні.

Цього року 9 українських компаній представляли свою продукцію на «Біофах 2015»

«Зустрічі з існуючими та потенційними партнерами на виставці «БіоФах» підсилює подальшу співпрацю. Я би радив брати участь у виставці 2-3 роки поспіль, аби побачити дійсно важливі результати. Ми відвідуємо виставку «Біофах» з 2008 р. і є експонентами з 2009 р., і я вважаю цього року український павільйон вражаючим», – сказав Олександр Ющенко, генеральний директор ПП «Галекс-Агро».

Цього року крім зернових культур, які вже добре відомі та затребувані на європейському ринку, ПП «Галекс-Агро» представило на виставці сертифікований органічний мед власного виробництва. Відвідувачам нашого павільйону дуже прийшов до смаку український мед, адже він суттєво відрізняється від європейського. В рейтинг найулюбленіших сортів меду можна віднести з яскраво вираженим смаком та чудовим ароматом - мед «Гречаний».

Цього року приємною несповадіванкою для гостей павільйону України стали національні страви української кухні, приготовані з 100% органічних продуктів.

Як і минулого року українські компанії-експоненти підтримали міжнародні проекти: Швейцарсько-український «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) та проект «Екологізація економік у країнах Східного партнерства» (EaP-GREEN), що фінансується Європейською комісією та впроваджується Програмою ООН навколишнього середовища (UNEP).

На фото О.М. Ющенко дякує Urs Niggli - директору FiBL, Швейцарія ( ексклюзивна картина ручної роботи виготовлена з екзотичних порід шпону ПП «Меблева фабрика «Мірт»)