12-15 лютого 2014 р. в м. Нюрнберг (Німеччина) проходила одна з самих масштабних подій в органічному світі – щорічна міжнародна виставка органічних продуктів «Біофах» (BioFach).

На BioFach експонентами був представлений широкий спектр органічних продуктів харчування: молочні та м’ясні вироби, бакалія, вина, напої, кондитерські вироби, риба, яйця, овочі та фрукти, спеції; а також текстиль, косметичні засоби тощо. Свої стенди мали також учбові, дослідницькі, консультаційні, сертифікаційні компанії. Паралельно на виставці відбувалися семінари, форуми, конгреси, шоу та нагородження.

Приємно відзначити, що цього року на Biofach 2014 - Україна мала власний павільйон, де були представлені ПП «Галекс-Агро» та ще 8 вітчизняних виробників органічної продукції, за підтримки швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012-2016), що впроваджує Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO).

Міжнародна виставка органічної продукції Biofach- є важливим заходом як для відомих світових компаній, так і для тих, які тільки виходять на світовий ринок органічної продукції. Європейські споживачі зацікавлені в експорті української продукції і, чесно кажучи, були здивовані високою її якістю.