news-1

Ринок органічної продукції в Україні стрімко розвивається, але недовіра зі сторони споживачів все таки існує. В кожного другого з’являється думка про достовірність органіки та недовіра до виробників.

Для того щоб розвіяти сумніви, а також з метою популяризації культу органіки серед вітчизняних споживачів, ПП «ГАЛЕКС-АГРО» разом з ТОВ «Органік Мілк» з червня 2015р. проводять безкоштовні екскурсії на власні виробничі потужності, для всіх бажаючих провінційного містечка, а також його гостей, на власні очі побачити весь цикл виробництва з «лану до столу».

19 червня 2015 відбулася перша екскурсія, яка розпочалася на одній із ферм ПП «ГАЛЕКС-АГРО», с.Гульськ. Керуючий фермою, проводячи учасників екскурсії по фермі, розповідав в чому заключається вирощування ВРХ під органічним управлінням, показав умови утримання тварин, абсолютно механізовані доїльні зали та корма.

Найбільше сподобалось гостям наявність у кожної тварини картки, де фіксуються всі дані: вік, час отелення, молочна продуктивність і т.д., а також те, що після отелення телятко випоюють лише материнським молоком.

Необхідно зауважити, що ведення сільського господарства та кормова база тварин ПП «ГАЛЕКС-АГРО» повністю знаходиться під контролем міжнародних сертифікаційних органів (ТОВ «Органік Стандарт», Біо Свісс), які проводять постійні санкціоновані та несанкціоновані перевірки.

Далі екскурсія продовжується на першому в Україні молокозаводі по виробництву органічної сертифікованої молочної продукції ТОВ «ОРГАНІК МІЛК». Через оглядове скло наживо можна було побачити весь цикл виробництва. По закінченні екскурсії відбулася безкоштовну дегустація всієї лінійки продукції, яку можна придбати в спеціалізованій «Органічній крамниці» (м.Новоград-Волинський) та мережах супермаркетів «GoodWine», "Фоззі-Фуд", «Мега Макс» та інших мережах в м. Київ, м.Житомир, м. Вінниця, м. Одеса, м. Львів і т.д.

Записатися На Подібну Екскурсію Може Кожен Охочий, Зателефонувавши За Номером (04141) 3-56-70 Або Завітавши До Магазину «Органічна Крамниця» За Адресою: М.Новоград-Волинський, Вул. Шевченка 17.

Коментарі

Пасічник Людмила, Новоград-Волинська СЕС: "Ми познайомилися з виробництвом скоріше з професійної точки зору. Повністю зрозуміли, що компанія виробляє продукцію гарантованої якості. Це сучасне, модернізоване, високопродуктивне виробництво, закритий процес, гарантована якість сировини -молоко доставляється в компанію не днями, а протягом декількох годин. Вражає також і дисципліна виробничого процесу. Крім того, сьогодні технології виробництва не можуть рекомендувати продукти для дітей без термообробки, а представники "Organic Milk" сміливо кажуть, что їхні продукти можна використовувати для дитячого харчування."

Світлана Власюк, Новоград-Волинська СЕС: "В порівнянні з обладнанням, яке використовувалося раніше, це великий крок вперед для України. Якість продукції також відрізняється від інших неорганічних продуктів"