Міжнародна конференція «Розвиток органічного ринку в Україні: Експорт органічних продуктів та політичний діалог», м.Київ

Україна має великі перспективі для розвитку ринку органічної продукції, адже зацікавленість в експорті органічної сертифікованої продукції вітчизняних виробників за кордоном, зростає кожного року, про що свідчать самі ж виробники, які були присутні на шостій Міжнародній конференції «Розвиток органічного ринку в Україні: Експорт органічних продуктів та політичний діалог» (м.Київ).

Організаторами заходу стали Міністерство аграрної політики та продовольства України в галузі АПК, Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL), Міжнародний сертифікаційний орган «Органік Стандарт», консультаційний орган «КьюС» та проект USAID Агроінвест за підтримки Посольства США в Україні.

Під час конференції виступали українські виробники та експортери, міжнародні спеціалісти із Швейцарії, Німеччини, Чеської республіки, Угорщини та Америки.

Олександр Ющенко, генеральний директор ПП «ГАЛЕКС-АГРО» ділився власним досвідом та успіхом експорту органічних продуктів на західноєвропейському ринку з початківцями на органічному ринку. Олександр Миколайович пояснював, що не потрібно чекати колосальних результатів відразу, але й не потрібно опускати руки при першій невдачі, яка Вас спіткала. «Органіка – це моє життя. Ось і весь секрет успіху.», - каже генеральний директор.

Також відбувалися дискусії з представниками органів влади, де обговорювалися проблеми українського законодавства та проблеми з якими зустрічаються виробники. Хотілось щоб влада йшла на зустріч виробникам і сприяла розвитку органічного сектору в Україні.

Русский