ОРГАНІЧНИЙ МЕД


Природні умови Житомирщини дуже сприятливі для розвитку бджільництва. Великим джерелом медозборів є рослинність лісів-нектароносних дерев і кущів, а також трав’янистих рослин, які у великій кількості зустрічаються на лугах, заплавах річок та їх приток.

Серед величезної безлічі комах, що живуть на Землі, бджоли найкорисніші. Вони дають мед – солодкий, запашний, поживний, цілющий, ні з чим незрівнянний продукт. Мед містить дуже багато цукрів і мінеральних солей, що легко засвоюються. В ньому є білки, вітаміни, кислоти, ферменти та інші речовини, необхідні нашому організмові

У травні 2013 року підприємство закупило 40 шт. бджолосімей, яких у 2014 році збільшено до 120 шт. бджолосімей та присвоєно статус «Органічна пасіка».

Серед різновидностей органічного меду, підприємство реалізує наступні :

  • різнотрав’я
  • липовий
  • липово-гречаний
  • гречаний

Мед органічний. Різнотрав’я (750г)

Даний вид меду володіє високими ароматичними і смаковими якостями. Поліфлорний мед - зібраний бджолами з квітів різних рослин (еспарцет, гречка, буркун), чагарників і дерев.

Еспароцетовий мед – підвищує імунітет та посилює «чоловічу» силу i здоров’я, покращує кровообіг та укріпляє капілярні сосуди.

Буркун (доннік) , як рослина - лікарська, тому вважається, що і мед з буркуну володіє особливими лікарськими властивостями. Рекомендується при захворюваннях органів дихання, простудних захворюваннях, головного болю, безсонні. А також є дуже корисним для жінок.

Даний вид меду своїми особливостями є не тільки смачним продуктом, але й є універсальним лікарським засобом.

Мед органічний. Липовий (750г)

Липовий мед належить до числа найбільш цінних і кращих сортів меду. Даний вид бджолиного продукту полосаті трудівниці виготовляють із нектару зеленувато-жовтого цвіту липи. Крім чудового смаку і неповторного аромату, липовий мед має ще безліч цілющих переваг. Липовий мед містить каротин, вітаміни К, Е і групи В, багато корисних мікроелементи і біологічно активні речовини.

Мед органічний. Липово-гречаний (750г)

Унікальний мед, який поєднує в собі особливості липового та гречаного меду. Рекомендується при малокрів’ї. Відзначається сильними поживними і лікувальними властивостями, антибактеріальною дією. Має жарознижувальну, відхаркувальну, протизапальну дію. Використовують при жіночих хворобах, при застуді, шлункових проблемах.

Мед органічний. Гречаний (750г)

Гречаний мед багатий мінералами і вітамінами «що поставляються» гречкою. Насамперед, продукт є цінним джерелом заліза. Його рекомендується вживати при анемії, як первинної, так і вторинної. Варто включити трохи меду цього виду в свій раціон будь-якій жінці дітородного віку, як відомо, потреба в залозі в цей період підвищена.