ПАРТНЕРИ


www.ukraine.fibl.org

FIBL - організатор проекту "Розвиток органічного ринку в Україні 2012-2016 " і головний консультант в питаннях Рослинництва і Тваринництва.


http://rud.ua

ПАО «ЖИТОМИРСКИЙ МАСЛОЗАВОД» - компанія «Рудь» - лідер серед вітчизняних виробників морозива. Всім відомий смак морозива родом з дитинства.


www.organicstandard.com.ua

Органік Стандарт - міжнародний сертифікаційний орган з органічного виробництва, заснований у 2007 році провідними українськими організаціями органічного сектору в трамках швейцарсько-українського проекту "Сертифікація в органічному сільському господарстві та розвиток органічного ринку в Україні". Органік Стандарт акредитований Міжнародною компанією IOAS відповідно до стандартів серії ISO 17065. Компанію включено в офіційний перелік сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарській Конфедерації.


www.lvaltenweddingen.com

Landmaschinen Vertrieb Altenweddingen GmbH – Найбільший дилер техніки John Deere в Західній Європі. З 1990 року успішно здійснює продаж, сервіс, здачу в оренду і експорт сільськогосподарської техніки.


www.goodwine.ua

Компанія "Бюро Вин" (мережа супермаркетів "Good Wine" Компанія займається постачанням вин, міцних напоїв і продуктів харчування з усього світу напряму від виробників.