ГОЛОВНА

Приватне підприємство "ГАЛЕКС-АГРО" засноване у 2008 році.

Метою створення підприємства  є поліпшення якості земель, чисте довкілля, виробництво органічної продукції рослинництва та тваринництва, їх переробка для забезпечення населення органічно чистими продуктами харчування, створення нових робочих місць в сільській місцевості.

Для здійснення діяльності підприємство взяло в оренду блугуючі земельні паї на території Новоград-Волинського та Баранівського районів Житомирської області, більша частина яких не була в обробітку до 20-ти років.

Приватне підприємство «ГАЛЕКС-АГРО» представляє собою вертикальну інтеграцію підприємств (ТОВ «ОРГАНІК МІЛК» - ORGANIC MILK TM, ТОВ «ОРГАНІЧНИЙ М’ЯСНИЙ ПРОДУКТ» - ORGANIC MEAT TM), утворюючих виробничу ланку від виробництва органічної продукції рослинництва і тваринництва, до переробки органічної сировини на першому в Україні молокозаводі ТОВ «ОРГАНІК МІЛК» (ТМ «О»), потужністю 30т/доба, який виробляє лише органічну сертифіковану продукцію.

На сьогоднішній день ПП «ГАЛЕКС-АГРО» вирощує продукцію на землях  площею 8 542,4 га, які сертифіковані, згідно вимог ЄС і мають статус органічного землеробства.

Вся сільськогосподарська продукція та виробничі потужності підприємства сертифіковані Швейцарським інститутом екологічного маркетингу (ІМО),  Міжнародним сертифікаційним органом «Органік Стандарт» та знаходиться під контролем і відповідають вимогам викладеним у  Постанові Ради (ЄС) № 834/2007 та №889/2008, стандарту Bio Suisse (Швейцарія) та Bioland (Німеччина)

ПП «ГАЛЕКС-АГРО»  працює в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012-2016 рр.).

Метою проекту є сприяння розвитку органічного сектору в Україні та інтеграції українських малих та середніх підприємств в міжнародну торгівлю сертифікованою органічною продукцією.

Діяльність проекту спрямована на розширення посівних площ під органічні орні культури та здійснення заходів з покращення якості та збільшення об’ємів торгівлі молочною продукцією в Україні.

Проект впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).